Dieta oczyszczająca

zdjecie3

Czujesz, że z twoim organizmem nie jest najlepiej? Ciągłe uczucie zmęczenia, zdenerwowania, pogarszający się wygląd cery, a w końcu złe wyniki badań, wskazujące na wysoki poziom kwasu moczowego? To tylko jeden z wielu powodów, przemawiających za tym, aby twoją normalną dietę zastąpiła dieta oczyszczająca. Służy ona uwolnieniu organizmu od wszelkich zanieczyszczeń i toksyn, które mogą się w nim znajdować, a które przedostały się do organizmu poprzez jedzenie.

Dieta przeciwgrzybicza

Komu dieta przeciwgrzybicza jest polecana? Przede wszystkim osobom, które do tej pory niezdrowo się odżywiały. Codzienne posiłki niemal w całości oparte na wstępnie przygotowanych produktach? Jedzenie, zawierające olbrzymie ilości konserwantów i utwardzonych tłuszczów? Może ci się wydawać, że takie jedzenie nie ma swoich konsekwencji. Jesteś jednak w błędzie. Wszelkie toksyny, które nie mogą być w naturalny sposób usunięte z organizmu, zostają w nim odłożone. Jest to jedna z przyczyn prowadzących do cellulitu. Dieta zasadowa pozwala neutralizować wszystkie te substancje, przyspieszając ich wydalanie w naturalny sposób.

Dieta rozdzielna

Jak długo powinna trwać dieta rozdzielna? Specjaliści są zdania, że dla uzyskania najlepszych efektów, minimalny czas jej stosowania to 3 tygodnie. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, aby po zakończeniu diety, diametralnie zmienić swoje nawyki żywieniowe, pozostając przy jak największej liczbie produktów organicznych.

0